Apel do siatkarskich kibiców! Uhonorujmy sukces Polaków!

Zwycięstwo z Brazylią w finale mistrzostw świata to bez wątpienia sukces jednoczący wszystkich Polaków. Warto go we właściwy sposób upamiętnić. Pomysłem Multidekor jest gigantyczna siatkarska dekoracja świetlna wkomponowana w przestrzeń miejską. Taka biało-czerwona piłka będzie nie tylko symbolem sukcesu, ale również nieszablonową atrakcją turystyczną!

Dobrze wiemy, że emocje sportowe są nierzadko ulotne i wkrótce przejdziemy do porządku dziennego, zapominając o sukcesie Biało-Czerwonych. Jako kibice siatkówki nie godzimy się na to. Dlatego kierujemy nasz apel do ludzi siatkówki, kibiców, klubów, sponsorów i miast-gospodarzy! Uhonorujmy należycie sukces Polaków, zanim odejdzie w niepamięć!

Pokażmy raz jeszcze piękno sportowych emocji, którymi Polska zachwyciła cały świat. Nasi siatkarze są potęgą siatkarską. Znajdźmy wspólnie miasto w Polsce, które gigantyczną piłką siatkową uhonoruje gigantyczny sukces, jakim bez wątpienia jest mistrzostwo świata Biało-Czerwonych. Polacy zasługują na to!

Katowice, Warszawa, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, a może inne miasto z siatkarskimi tradycjami? Gdzie Waszym zdaniem powinna zostać ustawiona świetlna biało-czerwona piłka do siatkówki? Wspólnie zainteresujemy tematem również sponsorów polskiej siatkówki.

Jeśli zgadzasz się z naszym apelem, prosimy o udostępnienie go znajomym.
Fanpage: Chcemy upamiętnienia sukcesu Biało-Czerwonych