Praca – ELEKTRYK          Powrót » Kariera

Multidekor to lider wśród europejskich producentów iluminacji i dekoracji świątecznych. Od ponad 25 lat z powodzeniem realizuje projekty, które można zobaczyć w największych metropoliach na świecie. W swoim portfolio posiada bogatą ofertę świetlnych dekoracji świątecznych oraz scenografii tematycznych.

Zatrudnimy od zaraz ELEKTRYKA.

Miejsce pracy: Konotopa
Region: mazowieckie
Nr ref. 01/06/2023

Opis stanowiska:
• Planowanie i uzgodnienia dot. produkcji w zakresie instalacji elektrycznych w dekoracjach świetlnych;
• Pomiary instalacji elektrycznych, wypełnianie protokołów, naprawy i serwis dekoracji;
• Montaże i Serwisy zewnętrzne – miasto – centrum handlowe – firma – magazyn.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe – o specjalności elektryk / elektromechanik / elektronik;
• Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV (E, pomiarowe);
• Dyspozycyjność (szczególnie w sezonie świątecznym);
• Transport, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Prywatną opiekę medyczną:
• Nowe wyzwania i możliwości rozwoju;
• Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Więcej informacji: tel. 512 330 969.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zobacz, jak pracujemy

O pracy w Multidekor napisał popularny tygodnik WPR

Back to Top