Praca – PRACOWNIK PRODUKCJI          Powrót » Kariera

Multidekor, lider rynku dekoracji świetlnych, w związku z otwarciem nowoczesnej hali produkcyjnej oraz magazynu w Konotopie, zatrudni od zaraz PRACOWNIKA PRODUKCJI.

Miejsce pracy: Konotopa
Region: mazowieckie
Nr ref. 04/08/2018

Wymagania:
– Chęć do pracy;
– Umiejętność pracy zespołowej;
– Sumienność;
– Dokładność;
– Punktualność.

Oferujemy:
– Ciekawą pracę na umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie 3100-4500 pln brutto
– Stabilne zatrudnienie
– Prywatną opiekę medyczną
– Bezpłatny transport do i z Piastowa
– Zgrany zespół.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl lub wypełniając formularz na stronie. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Tak zgadzam się:

Back to Top