Praca – PROJEKTANT SCENOGRAFII ŚWIETLNYCH          Powrót » Kariera

Multidekor to lider wśród europejskich producentów iluminacji i dekoracji świątecznych. Od ponad 25 lat z powodzeniem realizuje projekty, które można zobaczyć w największych metropoliach na świecie. W swoim portfolio posiada bogatą ofertę świetlnych dekoracji świątecznych oraz scenografii tematycznych.

PROJEKTANT SCENOGFRAFII ŚWIETLNYCH

Miejsce pracy: Piastów k. Warszawy
Numer referencyjny: PSŚ/06/2023

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie scenografii świetlnych dla miast, przestrzeni publicznych, galerii handlowych, przestrzeni komercyjnych i deweloperów
  • Tworzenie moodboard’ów koncepcyjnych
  • Szukanie nowych pomysłów i rozwiązań w zakresie realizacji projektów
  • Przygotowywanie wizualizacji dekoracji, tworzenie rysunków koncepcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w pracach związanych z realizacją projektów.

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenia w dziedzinach: scenografia, wzornictwo przemysłowe , architekt krajobrazu, projektowanie wnętrz
  • Biegła znajomość pakietu Adobe, mile widziana znajomość programu 3D Rhino
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole z dużą wyobraźnią i ze zdolnością do twórczego samodzielnego myślenia, z pasją i zmysłem artystycznym, nieszablonowym przestrzennym myśleniem
  • Chęć rozwoju, otwartość na nowe rozwiązania
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu przestrzeni użyteczności publicznej, architektury krajobrazu, parków oraz innych przestrzeni miejskich.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawe, inspirujące projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazne, inspirujące i niekorporacyjne środowisko pracy
  • Komfortowe warunki pracy bez dress code.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne.

Aplikuj teraz i prześlij swoją aplikację zawierającą CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl. Nie zapomnij też pochwalić się dotychczasowymi projektami, dołącz swoje portfolio. W temacie maila podaj numer referencyjny ogłoszenia.

Więcej informacji: tel. 512 330 969.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Back to Top