Praca – SPECJALISTKA DS. DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ          Powrót » Kariera

Multidekor to polska firma należąca do liderów w projektowaniu i produkcji najbardziej prestiżowych dekoracji świątecznych dla miast i centrów handlowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTKA DS. DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ.

Miejsce pracy: Piastów/Konotopa
Region: mazowieckie
Nr ref. 02/02/2020

Opis stanowiska:
– Wystawianie dokumentów magazynowych i dokumentów przewozowych;
– Przygotowywanie zleceń produkcyjnych;
– Przygotowanie i drukowanie etykiet towarowych;
– Dbanie o porządek w dokumentach, kompletowanie, archiwizacja, przekazywanie odpowiednich dokumentów do biura i działu księgowości;

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu i urządzeń biurowych;
– Sprawne pisanie na klawiaturze;
– Dokładność, skrupulatność, systematyczność, zaangażowanie;
– Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość;
– Doświadczenie w obsłudze programu magazynowo-księgowego Enova lub zbliżonego będzie bardzo dużym atutem;.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie 2700-3200 pln netto;
– Prywatną opiekę medyczną;
– Bezpłatny transport do pracy Piastów-Konotopa;
– Nowe wyzwania i możliwości rozwoju.

Więcej informacji: tel. 538 895 760.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Back to Top