Piszą o nas     Materiały prasowe     Pressroom

Piszą o Multidekor

Świąteczna gorączka… z rocznym wyprzedzeniem

O rynku dekoracji świątecznych, o tym, jakich ozdób możemy spodziewać się w Niemczech, a jakich w Rosji i kiedy planujemy przyszłoroczne iluminacje rozmawiamy z Mariuszem Gagatko, Executive Directo w Multidekor … czytaj dalej »

Źródło: Magazyn ReDI – Polska Rada Centrów Handlowych

Manufaktura rozbłyśnie na Wielkanoc

Świąteczne iluminacje przestają być domeną Bożego Narodzenia. Coraz częściej pojawiają się również w okresie wielkanocnym. Łódzka Manufaktura w tym roku zaskakuje gości ośmiometrowym, świetlnym kurczakiem Manuelem, za którego projekt i wykonanie odpowiada firma Multidekor z Piastowa… czytaj dalej »

Źródło: propertynews.pl

Pierwsza miejska iluminacja zaprojektowana przez mieszkańców

Park Miejski w Piastowie rozświetliła świąteczna iluminacja wybrana w konkursie, a zaprojektowana przez siedmioletnią Wiktorię Mińko. Wymyślony przez nią renifer ze świata dziecięcej wyobraźni przeniósł się do rzeczywistości za sprawą firmy Multidekor, która na swój koszt wyprodukowała i zamontowała iluminację… czytaj dalej »

Źródło: Forumsamorzadowe.pl

Arkadia, Galeria Wileńska i Galeria Mokotów stroją się na święta

Centra handlowe w Warszawie rozpoczynają przygotowania do Świąt. Aby podkreślić ciepłą, podniosłą atmosferę i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, w obecnym sezonie zostały zaprojektowane nowe, świąteczne dekoracje w Arkadii, Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej. Autorem wszystkich koncepcji jest firma Multidekor… czytaj dalej »

Źródło: Propertydesign.pl

Nie chcą wypisać słonia. Zostanie z dziećmi dłużej

Przy wejściu do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego od połowy grudnia stoi… czterometrowy słoń. Dodawał otuchy małym pacjentom, którzy okres świąteczny spędzali w szpitalu. Rodzice zasypali szpital prośbami o to, żeby został w Prokocimiu na dłużej… czytaj dalej »

Źródło: Dziennik Polski

Michał Kwasieborski z firmy MULTIDEKOR podpowiada jak przygotować świąteczne dekoracje

Program „Biznes dla ludzi”

Źródło: TVN Biznes i Świat

Katowicki Supersam w świątecznej odsłonie

Bożonarodzeniowy klimat w Supersamie tworzą kolorowe bombki i kule świetlne w ciepłych białych barwach. Iluminacja centrum oparta jest na energooszczędnym oświetleniu LED wykonanym przez firmę Multidekor… czytaj dalej »

Źródło: propertynews.pl

Wilanów pięknie oświetlony

Spektakle świetlne, show laserowe i taneczne – to część atrakcji III Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie. Na elewacji Pałacu, wyświetlane będą cieszące się dużą popularnością wśród widzów mappingi. Na przemian z nimi podziwiać można niezwykłe spektakle światło-dźwięk w Ogrodach Wyobraźni, a także spacerować w Labiryncie Światła przygotowanym przez firmę Multidekor. Na Plaży Wilanów pojawił się Park Rzeźb Świetlnych. Są motywy zwierzęce i czerwone serce. Za rzeźby odpowiada firma Multidekor, autor najbardziej spektakularnych instalacji świetlnych w Polsce i Europie z iluminacją warszawskiego Traktu Królewskiego na czele… czytaj dalej »

Źródło: Życie Warszawy

Warszawa czeka na święta. Zabłyśnie iluminacja

Ubiegłoroczna iluminacja stolicy wzbudziła zachwyt francuskiego dziennika Le Figaro. W świątecznym rankingu Warszawa znalazła się w gronie 10 najpiękniej udekorowanych miast na świecie. – Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że nasza stolica znalazła się w towarzystwie takich miast jak Tokio, Waszyngton, Londyn, Monte Carlo, wyprzedzając Paryż, Nowy Jork, Rzym, Berlin i wiele innych atrakcyjnych miast – mówią przedstawiciele firmy Multidekor, która już od kilku lat zajmuje się świątecznym dekorowaniem stolicy… czytaj dalej »

Źródło: Rzeczpospolita

Królewski Festiwal Światła z atrakcjami Multidekor

W dniach 13-15 lutego 2015 roku w warszawskim Wilanowie odbędzie się trzecia edycja Królewskiego Festiwalu Światła. Multidekor jako partner tego wydarzenia zaprasza rodziny z dziećmi, a także zakochanych (z okazji Walentynek) do urokliwej strefy zimowych dekoracji świetlnych. W strefie muzycznej Festiwalu, na Plaży Wilanów, zaprezentowana zostanie wyjątkowa ekspozycja plenerowa pod nazwą Park Rzeźb Świetlnych, powstała dzięki emocjom samych warszawiaków. Multidekor w jednym miejscu pokaże najbardziej oryginalne i zaskakujące dekoracje świetlne, które w opinii warszawiaków stanowią śmietankę (the best of) świątecznej iluminacji stolicy. Będzie to znakomita okazja dla mieszkańców i turystów, aby w jednym miejscu zobaczyć po raz ostatni tej zimy najbardziej znane i lubiane dekoracje świetlne Warszawy. Z tego powodu warto zabrać ze sobą aparaty fotograficzne… czytaj dalej »

Źródło: Signs.pl

Nowy Królewski Ogród Światła, w Wilanowie! Zobaczcie, jak pięknie będzie wyglądał!

Królewski Ogród Światła w Wilanowie powraca w zupełnie nowej odsłonie! Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczą w przestrzeń, w której poczują się jak na królewskim dworze. Nowa koncepcja świetlnej oprawy ogrodu wilanowskiego przygotowana przez firmę Multidekor jest elegancka, wyrafinowana i wprost nawiązuje do piękna architektury oraz historii pałacu… czytaj dalej »

Źródło: Warszawa w Pigułce

Gdańsk – pół miliona lampek rozświetli Park Oliwski

Pięciometrowa fontanna, odwzorowania roślinności i kurtyny o wysokości dwunastu metrów – to tylko niektóre z iluminacji, które rozświetlą Park Oliwski w Gdańsku w nadchodzący weekend. Łącznie w najpopularniejszym trójmiejskim parku 17 grudnia rozbłyśnie pół miliona lampek (…) Założeniem projektantów iluminacji było idealne wkomponowanie i dopasowanie jej do przestrzeni Parku Oliwskiego. – Przy tworzeniu projektu inspirowaliśmy się głównie architekturą tego miejsca, wyjątkowo zaprojektowanym ogrodem, który łączy dwa przewodnie motywy: wody i roślinności – mówi Olga Mościcka-Taras, dyrektor kreatywna firmy Multidekor z Piastowa, która na swoim koncie ma ponad 800 realizacji dla miast i galerii handlowych… czytaj dalej »

Źródło: wp.pl/

Polskie miasta stawiają na iluminacje. I to nie tylko od święta

Ożywiają i przemieniają przestrzeń, cieszą mieszkańców, przyciągają tłumy turystów, stając się niepowtarzalną atrakcją. Iluminacje i dekoracje świetlne nie kojarzą się już tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Coraz częściej z powodzeniem wykorzystywane są jako narzędzia promocji miast czy gmin, które szukają nietuzinkowych sposobów, by zainteresować turystów, wyróżnić się i zapaść w pamięć, często nie tylko lokalnie (…) Tym razem oryginalną, bo jedyną taką dekorację w Polsce zyskał zamojski Park Miejski i znajdujący się w nim staw. – To pierwsza w Polsce projekcja tego typu na wodzie. Do tej pory ekranami dla takich dekoracji były obiekty architektoniczne, najczęściej ściany budynków – mówi Rafał Jaczyński z firmy Multidekor, która przygotowała iluminację… czytaj dalej »

Źródło: Propertydesign.pl/

Imponujący świetlny tunel na święta w Radomiu

Już na początku grudnia Radom rozświetlą świąteczne dekoracje. Jednak w tym roku dotychczasowa iluminacja zyska nowy, imponujący element. Będzie nim wysoki na prawie 6 metrów i błyszczący niebagatelną liczbą 55 tysięcy diod – tunel świetlny. Zakład Usług Komunalnych rozstrzygnął ogłoszony we wrześniu przetarg na jego wykonanie. Wybrano ofertę firmę Multidekor z Piastowa, która w swoim portfolio ma ponad 800 realizacji dla miast i galerii handlowych… czytaj dalej »

Źródło: radom24.pl/

Galerie handlowe na święta: Podziwiaj, rób selfie i wydawaj

Przed nami najlepszy handlowy weekend roku. 100 tys. ludzi będzie w Galerii Katowickiej czy SCC. Na przedświąteczną gorączkę galerie szykują się cały rok. I obmyślają oszałamiający wystrój. Grudzień to dla galerii handlowych najlepszy miesiąc. Dlatego szykują się do niego cały rok. I nie chodzi tylko o asortyment, ale i o wystrój. Magię świąt, która sprawi, że wydamy więcej pieniędzy. – Prace koncepcyjne nad nową iluminacją zaczynamy zaraz po świętach – mówi Mariusz Gagatko, executive director w firmie Multidekor, która odpowiada za świąteczny wystrój Galerii Katowickiej… czytaj dalej »

Źródło: Dziennik Zachodni

Świąteczna iluminacja Pasażu Grunwaldzkiego

Centrum Pasaż Grunwaldzki zaprezentowało bożonarodzeniową dekorację oraz specjalne oświetlenie. Iluminacje można podziwiać zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku. Nowa odsłona świątecznej dekoracji Pasażu Grunwaldzkiego to przede wszystkim iluminacje świetlne. Elewacja Centrum zamieniła się w ogromnych rozmiarów (1000 mkw.) prezent, z 6-metrową, migocącą, czerwoną kokardą. Światełkami pokryty zostały m.in. cały przedni żagiel. Autorem koncepcji dekoracji jest firma Multidekor, specjalizująca się w ilimunacji centrów handlowych i miast w Polsce oraz Europie Środkowej… czytaj dalej »

Źródło: propertynews.pl

Świąteczna iluminacja rozświetliła Łazienki Królewskie

6 grudnia świąteczny klimat zagościł w Łazienkach Królewskich. Świetlne postaci w strojach z epoki stanęły wzdłuż Alei Chińskiej. Spacer po parku warto rozpocząć, wchodząc do Łazienek Królewskich od strony ul. Agrykoli lub Gagarina. Po dwóch stronach, na całej długości Alei Chińskiej stanęły postaci w strojach z epoki, zaś przed Pałacem na Wyspie można podziwiać świąteczną choinkę rozświetloną tysiącem światełek. Mecenasem iluminacji świątecznej w Łazienkach Królewskich jest PGE Polska Grupa Energetyczna, a wykonawcą jest Multidekor… czytaj dalej »

Źródło: mmwarszawa.pl

Choinka już wkrótce

Już za kilka dni ulica Piotrkowska zabłyśnie świąteczną iluminacją. Mieszkańcy będą mogli zobaczyć nowe dekoracje.

Na ulicy Piotrkowskiej przy placu Wolności stanie unikalna na skalę światową choinka. Będzie to 21-metrowa konstrukcja imitująca prawdziwe drzewo. Innowacyjna forma jest owocem pracy zespołu specjalistów z firmy Multidekor, którzy od prawie 20 lat tworzą świąteczne dekoracje zarówno w Polsce jak i w Europie Środkowej. Do udekorowania łódzkiej choinki użyto 16 tys. punktów świetlnych oraz 45 ażurowych kul o średnicy 60 i 80 cm. Ponadto choinkę ozdobi 1200 bombek w kolorystyce miasta Łodzi. Ten zabieg sprawi, że choinka będzie zachwycała zarówno po zmroku, jaki i za dnia…. czytaj dalej »

Źródło: Urząd Miasta Łodzi

Warszawa w TOP10 iluminacji świątecznych świata

W 2013 roku iluminacja świąteczna stolicy Polski została doceniona przez francuski dziennik Le Figaro. Warszawa znalazła się w gronie 10 miast z najpiękniejszą na świecie iluminacją świąteczną. To ogromne wyróżnienia dla Multidekor, twórcy warszawskiej iluminacji.

Źródło: lefigaro.fr

MULTIDEKOR liderem rynku

W dwumiesięczniku Retail Trends (7-8/2013) ukazał się ranking „LIDERZY RYNKU 2013”. W kategorii DESIGN wyróżniona została nasza firma. Cieszy nas to niezmiernie i motywuje do jeszcze bardziej efektywnej pracy z naszymi Klientami

Warszawa jako „Miasto – Iluminacja”

Odcinek programu pt. „Warszawa. Jak działa miasto” opowiada o świątecznej iluminacji Warszawy autorstwa Multidekor. Stolica w 2013 roku znalazła się w gronie dziesięciu najefektowniej oświetlonych miast świata.

Wybrane artykuły o Multidekor

Wilanów w LEDowym blasku

Dziś w Wilanowie rozpoczyna się trzydniowy II Królewski Festiwal Światła. Program festiwalu jest bardzo bogaty. Największe atrakcje to iluminacje budowli, czyli tzw. mappingi Pałacu w Wilanowie, kościoła św. Anny, Ratusza Dzielnicy Wilanów i Świątyni Opatrzności Bożej. W pałacowych ogrodach rozbłyśnie natomiast „Ogród Północny” – najnowsza instalacja firmy Multidekor… czytaj dalej »

Źródło: rp.pl

Nieznana atrakcja. Świetlny miś opowiada bajki

Na Rynku Nowego Miasta w ostatni weekend rozbłysła świąteczna iluminacja, której częścią jest wielki miś. Niewielu jednak wie, że świecący pluszak opowiada bajki o świątecznej Warszawie… czytaj dalej »

Miś to jedna z niespodzianek, którą Multidekor przygotował dla mieszkańców Warszawy.

Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Świętokrzyska Miss Choinek stoi w kieleckiej Galerii Echo

Po raz drugi wybraliśmy najpiękniejsze świąteczne drzewko w regionie. Prezentujemy je w całej okazałości. Państwa głosami tytuł zdobyła Galeria Echo w Kielcach… czytaj dalej »

Źródło: echodnia.eu

Świąteczna iluminacja zdobi już centrum Bydgoszczy

Świąteczne, ruchome i kolorowe motywy wyświetlane na budynkach w centrum przez projektory Proietta – od piątku cieszą oczy bydgoszczan… czytaj dalej »

Źródło: Express Bydgoski

Miejska choinka stanęła na Placu Zamkowym

W niedzielę na Placu Zamkowym ruszył montaż największej miejskiej choinki, która 7 grudnia rozświetli plac Zamkowy. Ponad dwudziestometrowa choinka jest od pięciu lat głównym punktem świątecznej iluminacji stolicy… czytaj dalej »

Źródło: naszemiasto.pl

Warszawa wypięknieje na święta

Kaskady światła na Placu Trzech Krzyży, świetlne korony w Alejach Ujazdowskich i lodowe Nowe Miasto. Tak Trakt Królewski będzie wyglądał na święta. Już za tydzień rozpocznie się montaż iluminacji świetlnej… czytaj dalej »

Źródło: gazeta.pl

Przygotowania świąteczne czas zacząć

Druga połowa listopada to czas w którym zaczynamy myśleć o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Pierwszy sygnał, który składnia nas do rozpoczęcia przygotowań związanych ze świętami, to tysiące światełek i kolorowe dekoracje w centrach handlowych. W wielu obiektach na ponad miesiąc przed świętami możemy poczuć już ich klimat… czytaj dalej »

Źródło: galeriehandlowe.pl

Lider branży dekoracji i iluminacji świątecznych w Polsce prezentuje nową witrynę

We wrześniu Multidekor – lider branży dekoracji i iluminacji świątecznych w Polsce, oficjalnie uruchomił nową stronę internetową dedykowaną centrom handlowym i miastom… czytaj dalej »

Źródło: centrahandlowe.net