Społeczna odpowiedzialność biznesu

Kiedy możemy, pomagamy innym ludziom. Postępujemy tak, ponieważ tak chcemy.
Szczególnie zależy nam na dzieciach. To one motywują nas do działania, to dla nich staramy się bardziej! Uśmiech na twarzy dziecka jest dla nas najlepszą nagrodą.

Bajkowe Spotkanie Świąteczne

Dekoracje Multidekor sprawiły ogromnie dużo uśmiechu podopiecznym białostockiej Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei”, którzy przybyli na wigilię w 2017 roku.

Słoń dla pacjentów szpitala

Przy wejściu do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie od połowy grudnia 2016 roku stoi… czterometrowy słoń. Dodaje otuchy małym pacjentom, którzy okres świąteczny spędzają w szpitalu.

Jest srebrno-fioletowy, ma ponad cztery metry wysokości, waży prawie sto kilogramów i rozświetlają go cztery tysiące diod. Jak przystało na słonia przynoszącego szczęście, trąbę ma skierowaną do góry.

Szybko skradł serca podopiecznych szpitala. Pozytywne emocje i radość, jakie gigantyczny świetlny zwierzak wywołuje u dzieci, sprawiają, że lgną do niego stali podopieczni szpitala, ale też pacjenci, przyjeżdżający tu od czasu do czasu.

– Mój synek jest bardzo szczęśliwy, jak spotka się ze słonikiem. I chętnie wchodzi do szpitala. A gdy wychodzimy z lecznicy to najpierw kurs w kierunku słonia i zawsze mówi do niego, że jeszcze go odwiedzi – napisała w wiadomości do szpitala pani Magda, mama czteroletniego Oliwiera. Takich reakcji rodziców było więcej. – Nasi mali pacjenci bardzo polubili słonia, rozmawiają o nim – przyznaje Natalia Adamska-Golińska, rzecznik szpitala.

Słoń Multidekor

Instytucje, którym pomogliśmy

Dzieci uwielbiają dekoracje animowane!

W Multidekor wiemy, co daje radość najmłodszym. Zobacz film.

Back to Top