Poza schematem. MULTIDEKOR w nowym blasku

Z dumą i przyjemnością zachęcamy do poznania nas na nowo. Zmieniona, nowoczesna odsłona MULTIDEKOR to zwieńczenie długiej, ale świetlistej drogi i symbol kolejnych wyzwań. Przez dwadzieścia lat nieustannego rozwoju kolekcjonowaliśmy doświadczenia, szlifowaliśmy talenty i wyczarowywaliśmy emocje. Dziś, gdy dotarliśmy na szczyt, a nasze projekty zna niemal cały świat, staliśmy się liderem branży iluminacji: świetlnego designu i świątecznych dekoracji. Zdobywamy nowe rynki, rozświetlając z sukcesami europejskie stolice, prestiżowe galerie, eleganckie ulice handlowe, a nawet pałace.

Nowa identyfikacja wizualna, w tym inspirujące i stylowe w formie złote logo, podkreśla pozycję osiągniętą przez MULTIDEKOR. Nowy sygnet, który od teraz będzie pieczętował będzie wszystkie dokonania firmy, symbolizuje świetlną przemianę przestrzeni, jaką potrafi osiągnąć tylko MULTIDEKOR. Wierzymy, że dla Państwa stanie się synonimem kunsztu, najwyższej jakości, bezpieczeństwa i nieszablonowego designu, czyli wszystkich tych wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy.

Już wkrótce z ultranowoczesnego centrum produkcyjno-logistycznego w Konotopie wyruszy w świat świąteczny konwój ciężarówek, wypełnionych po brzegi dekoracjami sygnowanymi nowym znakiem MULTIDEKOR. Odbiorcom w Polsce, Niemczech, Rosji, Francji, USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Japonii nasze projekty nieść będą pozytywne emocje, świąteczną radość i doświadczenie piękna w miejskiej przestrzeni. Uniwersalny świąteczny design tworzony przez nasz międzynarodowy zespół ekspertów znów światłem odmieni wiele miejsc na świecie, zachwycając ludzi różnych kultur.