Świąteczny blask Arkadii

W listopadzie 2015 roku Arkadia z dumą przedstawiła nowe dekoracje świąteczne autorstwa Multidekor. Warszawska galeria została w tym roku skąpana w blasku 200 tysięcy migoczących światełek, zdobi ją ponadto zawrotna liczba 6150 bombek w kolorze srebrnym i złotym. Z myślą o klientach przygotowano mnóstwo atrakcyjnych dekoracji. Nie zabrakło wyjątkowej urody choinek oraz ogromnej bombki, w której można wykonać pamiątkowe zdjęcie w niezwykłej scenerii.

Zachwycający dziedziniec

Widok na Arkadię faktycznie zapiera dech w piersiach. Wszystko za sprawą iluminacji świątecznej, obok której nie sposób przejść obojętnie. Główne wejście do galerii zdobią kurtyny świetlne w kolorze ciepłym białym oraz 6 baldachimów światła. Na dziedzińcu dumnie stanęła 18-metrowa choinka, gustownie udekorowana w koliste wzory. Latarnie także zyskały świąteczny wystrój.

Świetlne atrakcje

Na szczególną uwagę zasługują 3 kolorowe bombki. W największej z nich możemy wygodnie usiąść. Ta świąteczna dekoracja będzie scenerią wielu rodzinnych fotografii. Zapraszamy również do zaskakującej dekoracji świątecznej w postaci labiryntu, gdzie odbywać się będzie niezwykły taniec kolorowych światełek. Ten wyjątkowy spektakl świetlny na długo zapadnie w pamięci.

Zjawiskowa choinka

Czarowne dekoracje świąteczne towarzyszą nam również po wejściu do Arkadii. Świąteczną wizytówką stanie się cudna choinka o wysokości 8 metrów, którą możemy podziwiać na I piętrze. Ten wyjątkowy stożek zdobi 3240 światełek oraz, bagatela, 1012 bombek w kolorze złotym i srebrnym.

Kule są cool!

W Arkadii zobaczymy aż 44 świetliste kule. Są różnej wielkości, największe z nich mają wielkość 3 metrów. Część dodatkowo ozdobiono bombkami. Na I piętrze w strefie wypoczynku pojawią się szykowne donice pełne złotych i srebrnych bombek. W strefie foodcourt ponadto udekorowano światełkami 6 drzew.

Iluminacja świąteczna na okładce magazynu

W zimowym numerze magazynu Arkadii ukazał się duży artykuł na temat świątecznych dekoracji Multidekor, które można podziwiać w galerii. Poniżej mogą go Państwo przeczytać – str. 60-61.

Tyle co wypiek piernika

Świąteczne dekoracje Arkadii to łącznie 200 000 punktów świetlnych. Iluminacja bazuje wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych atrakcji w galerii to jedyne 18 KW/h, sama tylko choinka na dziedzińcu Arkadii zużyje tyle prądu, co wypiek świątecznego piernika w domowym piekarniku. Autorem koncepcji jest firma Multidekor, która specjalizuje się w iluminacji centrów handlowych i miast w Polsce i Europie Środkowej.

Źródło zdjęcia: profil Arkadii na FB.