Tunel świetlny Multidekor na Królewskim Festiwalu Światła

Blisko pięćdziesięciometrowy tunel świetlny w oprawie widowiska światła i dźwięku był jedną z największych atrakcji V Królewskiego Festiwalu Światła, który odbył się 11-12 marca 2017 roku w w warszawskim Wilanowie.

Tę gigantyczną instalację zaprojektowała i wykonała firma Multidekor z Piastowa, która po raz kolejny została partnerem festiwalu.

Tunel nie był jedyną propozycją Multidekor na tegorocznym Królewskim Festiwalu Światła. Warszawiacy mieli mieli okazję jeszcze raz zobaczyć swoje ulubione instalacje świetlne. Niedaleko tunelu do zdjęć pozować będzie prawie pięciometrowy, srebrno-złoty Paw Królewski błyszczący 11 tysiącami światełek. Z kolei radosne chwile upamiętnić będzie można zdjęciem w efektownej Ramce Świetlnej.

W pobliżu Royal Wilanów i Urzędu Dzielnicy Wilanów, na wszystkich amatorów fotografii czekał Czarujący Autobus. Czerwony, prawie ośmiometrowy autobus przypominający kultowy „Ogórek” rozświetlało ponad 18 tysięcy kolorowych diod.

Festiwalowy weekend był również ostatnim momentem, aby zobaczyć zaprojektowany i wykonany przez Multidekor Królewski Ogród Światła w ogrodach pałacu w Wilanowie. Iluminacje Magiczny Ogród Króla, Ogród Wyobraźni oraz Złoty Dziedziniec rozciągają się na przestrzeni 1500mkw, którą rozświetla aż pół miliona lampek.

Zobacz krótką relację z Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie!