Informacje ogólne

DATA POWSTANIA
Założona przez braci Grzegorza i Tomasza Podogrockich firma Multidekor nieprzerwanie działa w branży dekoracji świątecznych od 1996 roku.

SIEDZIBA I POŁOŻENIE
Siedziba firmy znajduje się w dwudziestotysięcznym Piastowie, natomiast centrum magazynowe i logistyczne zlokalizowano w Konotopie koło Warszawy.

KAPITAŁ
Multidekor jest firmą polską. Właścicielami firmy są bracia Podogroccy. Intelektualny kapitał firmy tworzy kadra specjalistów. Obecnie z firmą współpracuje 130 osób. W sezonie (liczonym w branży dekoracji świątecznych od września do grudnia) w nasze działania dodatkowo zaangażowane jest 250 osób.

MOŻLIWOŚCI
Multidekor w Piastowie zajmuje teren o powierzchni około 15000 m2, na którym znajdują się hale produkcyjne (14000 m2), jedna z najnowocześniejszych w Europie wzorcownia dekoracji (800 m2), plac przeładunkowy, parkingi i biurowiec, w którym mieszczą się biura Zarządu a także działów: Projektów dla Centrów Handlowych, Projektów dla Miast, Designu, Badań i Rozwoju, Logistyki i Zakupów, PR i Marketingu, IT, Finansów i Administracji, Księgowości oraz Kadr.

Z kolei w podwarszawskiej Konotopie na powierzchni 22 600 m2 Multidekor stworzył największe w Polsce i najnowocześniejsze w Europie centrum produkcji świątecznych dekoracji. Powstało tu potężne zaplecze magazynowe z wielopoziomowym składowaniem i strefą serwisu. Magazyny zespolone z halą produkcyjną ułatwią Multidekor sprawne zarządzanie dystrybucją dekoracji.

LIDER RYNKU DEKORACJI I LUMINACJI ŚWIETLNYCH
Multidekor posiada ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z klientami. W tym okresie powstało ponad 1000 dekoracji przdestrzeni publicznej i komercyjnej w Polsce, wśród których wiele miało wyjątkowy charakter.

Gdyby połączyć wszystkie dekoracje uliczne wykonane przez Multidekor, to powstałaby

Efektowna droga świetlna z Warszawy do Paryża

Firma współpracuje z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą realizując dla nich zarówno proste dekoracje oparte na kolekcjach katalogowych jak również autorskie projekty wymagające odpowiednich narzędzi i wiedzy do ich realizacji. Kompleksowa obsługa, efektywne doradztwo, profesjonalny montaż, spektakularny design i niekwestionowana jakość produktów powodują, że Multidekor od wielu lat jest liderem dekoracji świątecznych w Polsce i Europie Centralnej.

UNIKALNE DEKORACJE ŚWIETLNE

Od ponad 10 lat Multidekor ubiera na Święta Warszawę. Iluminacje naszego autorstwa sprawiły, że Warszawa została uznana przez Le Figaro za jedno z 10 najpiękniej rozświetlonych miast na świecie. Tylko w sam wieczór odpalenia iluminacji na Trakcie Królewskim gromadzi się kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców i turystów, zaś o świątecznej atmosferze w mieście mówią najważniejsze media w całym kraju.
Multidekor jest pomysłodawcą i współorganizatorem Królewskiego Ogrodu Światła w zabytkowym ogrodzie Muzeum Króla Jana III w Wilanowie, który co roku odwiedza 200 000 osób. To największa tego typu historyczna wystawa świetlna w Polsce i Europie. Zimową wizytówką Warszawy, docenioną przez Polską Organizację Turystyczną, zachwycają się zagraniczni turyści i mieszkańcy Warszawy.
Multidekor przeminił światłem Gubałówkę. Stworzona przez nas Kraina Światła to najwyżej położona wystawa świetlna w Polsce. Zaskakujące formą iluminacje górujące nad Zakopanym, stolicą Tatr, nawiązują do kultury góralskiej i są chętnie fotografowane przez odwiedzających. To jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych miasta według portalu Trip Advisor.
Królewski Ogród Światła
Kraina Światła Gubałówka

Park Miliona Świateł
Multidekor od 2021 roku tworzy tematyczne parki światła pod marką Park Miliona Świateł.

Multidekor S.A.
ul. Noakowskiego 4
05-820 Piastów
NIP: 534-24-87-835

Sąd Rejestrowy dla m. st. Warszawy
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000921749
Kapitał zakładowy: 51 000 PLN, wpłacony w całości
Back to Top