Informacje ogólne

DATA POWSTANIA
Założona przez braci Grzegorza i Tomasza Podogrockich firma Multidekor nieprzerwanie działa w branży dekoracji świątecznych od 1996 roku.

SIEDZIBA I POŁOŻENIE
Siedziba firmy znajduje się w dwudziestotysięcznym Piastowie, natomiast centrum magazynowe i logistyczne zlokalizowano w Konotopie koło Warszawy.

KAPITAŁ
Multidekor jest firmą polską. Właścicielami firmy są bracia Podogroccy. Intelektualny kapitał firmy tworzy kadra specjalistów. Obecnie z firmą współpracuje 130 osób. W sezonie (liczonym w branży dekoracji świątecznych od września do grudnia) w nasze działania dodatkowo zaangażowane jest 250 osób.

MOŻLIWOŚCI
Multidekor w Piastowie zajmuje teren o powierzchni około 15000 m2, na którym znajdują się hale produkcyjne (14000 m2), jedna z najnowocześniejszych w Europie wzorcownia dekoracji (800 m2), plac przeładunkowy, parkingi i biurowiec, w którym mieszczą się biura Zarządu a także działów: Projektów dla Centrów Handlowych, Projektów dla Miast, Designu, Badań i Rozwoju, Logistyki i Zakupów, PR i Marketingu, IT, Finansów i Administracji, Księgowości oraz Kadr.

Z kolei w podwarszawskiej Konotopie na powierzchni 22 6000 m2 Multidekor stworzył największe w Polsce i najnowocześniejsze w Europie centrum produkcji świątecznych dekoracji. Powstało tu potężne zaplecze magazynowe z wielopoziomowym składowaniem i strefą serwisu. Magazyny zespolone z halą produkcyjną ułatwią Multidekor sprawne zarządzanie dystrybucją dekoracji.

LIDER RYNKU POLSKIEGO
Multidekor posiada 20-letnie doświadczenie w pracy z klientami. W tym okresie powstało ponad 802 dekoracji obiektów, wśród których wiele miało spektakularny charakter.

Gdyby połączyć wszystkie dekoracje uliczne wykonane przez Multidekor, to powstałaby

Efektowna droga świetlna z Warszawy do Paryża

Firma współpracuje z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą realizując dla nich zarówno proste dekoracje oparte na kolekcjach katalogowych jak również autorskie projekty wymagające odpowiednich narzędzi i wiedzy do ich realizacji. Kompleksowa obsługa, efektywne doradztwo, profesjonalny montaż, spektakularny design i niekwestionowana jakość produktów powodują, że Multidekor od wielu lat jest liderem dekoracji świątecznych w Polsce, zaś od dwóch sezonów cieszy się coraz większym zainteresowaniem znanych obiektów handlowych na wymagającym rynku Moskwy i Petersburga.

SPEKTAKULARNE WYDARZENIA

Tradycją w Warszawie jest coroczny event na Placu Zamkowym, w którym biorą udział władze miejskie, celebryci oraz kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Kulminacyjnym momentem wieczoru jest włączenie iluminacji świetlnej na 25 metrowej choince autorstwa firmy Multidekor, które oznacza oficjalne rozpoczęcie w stolicy okresu świątecznego.
Multidekor jest także pomysłodawcą i współorganizatorem dwóch edycji Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie, który co roku odwiedza ok. 200 000 osób. To największa tego typu impreza w Polsce.
Od kilku już lat na Skwerze Hoovera przy Krakowskiem Przedmieściu w Warszawie, w okresie świąt Multidekor prezentuje spektakularne dekoracje. Jest to wówczas miejsce chętnie fotografowane przez mieszkańców Warszawy i odwiedzających stolicę gości.

Multidekor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Noakowskiego 4
05-820 Piastów
NIP: 118-01-85-696

Sąd Rejestrowy dla m. st. Warszawy
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000534151
Kapitał zakładowy: 51 000 PLN, wpłacony w całości
Back to Top