Praca – KIEROWCA KAT. B, C, E          Powrót » Kariera

Multidekor, lider rynku dekoracji świetlnych, zatrudni od zaraz Kierowcę kat. B, C, E.

Miejsce pracy: Piastów
Numer referencyjny: K/08/2019

Opis stanowiska:
• Prowadzenie pojazdu ciężarowego z przyczepą;
• Kursy na miejscu, praca 8 h dziennie, w okresie październik-grudzień możliwe płatne nadgodziny
• Kontrola zabezpieczenia ładunku;
• Koordynacja czynności załadunkowych zgodnie z wewnętrznymi standardami;
• Pobieranie i skompletowanie niezbędnej dokumentacji przewożonego ładunku.

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B,C,E;
• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych z naczepą lub zestawem drogowym;
• Czynna karta kierowcy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie 5000 pln brutto – przy 8 godzinnym dniu pracy plus płatne nadgodziny
• Stabilna praca na miejscu, bez nocowania poza domem
• Prywatną opiekę medyczną;
• Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Wyślij CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl.

Więcej informacji:

Hubert Gola, tel. 662 279 056 lub 538 895 760.

Back to Top