Praca – MAGAZYNIER          Powrót » Kariera

Multidekor to lider wśród europejskich producentów iluminacji i dekoracji świątecznych. Od ponad 25 lat z powodzeniem realizuje projekty, które można zobaczyć w największych metropoliach na świecie. W swoim portfolio posiada bogatą ofertę świetlnych dekoracji świątecznych oraz scenografii tematycznych.

Zatrudnimy od zaraz MAGAZYNIERÓW

Miejsce pracy: Konotopa koło Warszawy
Region: mazowieckie
Nr ref. 01/06/2023

Wymagania:
– Umiejętność pracy w zespole
– Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
– Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe/spalinowe/elektryczne.

Zadania:
– prawidłowe magazynowanie towaru
– załadunek i rozładunek dekoracji.

Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie: 29 zł – 35 zł/godz. brutto
– Stabilne zatrudnienie
– Prywatną opiekę medyczną.

Więcej informacji: tel. 512 330 969.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zobacz, jak pracujemy

O pracy w Multidekor napisał popularny tygodnik WPR

Back to Top