Praca – OPERATOR DTP          Powrót » Kariera

Multidekor, wiodąca firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie najbardziej prestiżowych dekoracji świątecznych. Rozświetlamy i dekorujemy obiekty w Polsce (twórcy iluminacji świątecznej Warszawy) i na świecie: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji czy we Francji, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kazachstanie.

Zatrudnimy od zaraz OPERATORA DTP.

Miejsce pracy: Warszawa/Piastów
Region: mazowieckie
Nr ref. 04/08/2020

Wymagania:
– Znajomość pakietu Adobe (zaawansowana znajomość Photoshop’a);
– Znajomość programu PowerPoint;
– Znajomość InDesigna’a
– Doświadczenie w pracy operatora DTP,
– Chęć wykonywania prac graficznych,
– Poczucie estetyki, dobrej kompozycji i wyobraźni przestrzennej;
– Samodzielność w wykonywaniu projektów i dbałości o detale;
– Dobra organizacja i umiejętność optymalizacji pracy;
– Umiejętność komunikacji i pracy zespołowej.

Twoje zadania:
– Przygotowywanie wizualizacji dekoracji;
– Tworzenie prezentacji;
– Przygotowywanie materiałów graficznych do druku (offset).

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie;
– Nowe wyzwania i możliwości rozwoju;
– Umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia;
– Prywatną opiekę medyczną;
– Przyjazne, inspirujące i niekorporacyjne środowisko pracy;
– Klimatyczny chill-out room;
– Wyjazdy i imprezy integracyjne.

Więcej informacji: tel. 512 330 969.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres praca@multidekor.pl. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Back to Top