Praca – MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY          Powrót » Kariera

Multidekor, wiodąca firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie najbardziej prestiżowych dekoracji świątecznych. Rozświetlamy i dekorujemy obiekty w Polsce (twórcy iluminacji świątecznej Warszawy) i na świecie: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji czy we Francji, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kazachstanie.

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży.

Miejsce pracy: Piastów, Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: WS/08/2019/NM

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stawisku będzie wsparcie biurowe i administracyjne pracowników działu handlowego. Szukamy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za sporządzanie ofert i umów handlowych, przygotowywanie prezentacji, wprowadzanie danych handlowych do systemu komputerowego oraz kontakt telefoniczny z Klientami.

Ponadto osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie umawiała spotkania oraz kontrolowała ich realizację przez Dyrektorów Handlowych, zarządzała czasem, a dokładnie kalendarzem wizyt, ściśle współpracowała z pracownikami z innych działów, w tym także z działami produkcyjnymi oraz wykonywała czynności o charakterze organizacyjnym, wyznaczane na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu handlowego.

Idealny kandydat powinien:
– posiadać wykształcenie minimum średnie;
– bardzo dobrze znać język angielski oraz inny z grupy: niemiecki, włoski, francuski,
– świetnie znać programy z grupy MS Office;
– posiadać doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
– doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta, agencji reklamowej lub call center będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy Ci w zamian?
– Stabilne warunki zatrudnienia, motywujące wynagrodzenie;
– Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
– Opiekę medyczną;
– Współprace z profesjonalnym, zgranym zespołem;
– Wyjazdy i imprezy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny, na adres praca@multidekor.pl. Prosimy o podanie nr ref. w temacie maila.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Multidekor z siedzibą w Piastowie.

Back to Top