Multidekor laureatem StandOUT

Mikołaj motocyklista, finezyjny złoty balon, świetlny automobil – nasza dekoracja „Świąteczna podróż” zajęła pierwsze miejsce w konkursie StandOUT.Christmasworld 2018 i tym samym, zdobyła miano najładniejszego polskiego stoiska na tegorocznych targach we Frankfurcie.

W tym roku już po raz kolejny wzięliśmy udział w największych na świecie, międzynarodowych targach dla branży świątecznych iluminacji i dekoracji. Rok temu gigantyczną popularnością wśród uczestników imprezy cieszył się stworzony przez nas olbrzymi, ponad czterometrowy paw, rozświetlony pięcioma tysiącami świateł. Zdobył uznanie zarówno za design, jak i precyzję wykonania. W tym roku natomiast docenione zostały prezentowane przez nas dekoracje w stylu vintage, z elementami art deco, które idealnie wpisują się w jeden z dominujących w tym sezonie trendów. To właśnie dzięki naszym oryginalnym ozdobom stoisko Multidekor zostało najlepiej prezentującym się polskim stoiskiem targów
Christmasworld 2018.

StandOUT to organizowany przez portal Exspace.pl plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.