Projektory Proietta: efektowna i uniwersalna iluminacja budynków

Projektory PROIETTA zapewniają ruchome i statyczne obrazy, które są wyświetlane na elewacji budynku. Te nowoczesne urządzenia, dzięki swoim szerokim możliwościom i różnorodności dostępnych wzorów mogą pełnić wiele funkcji. Iluminacja na bazie projekcji nie tylko rozświetli i podkreśli różne okazje, ale przede wszystkim wywoła efekt WOW i zapewni unikalne doświadczenie. Multidekor jest oficjalnym przedstawicielem marki PROIETTA w Polsce.

Iluminacje budynków przy pomocy projektorów świetnie sprawdzają się w okresie Bożego Narodzenia, podczas świąt narodowych, miejskich imprez czy letnich festiwali. Rozpraszają zimowy mrok ulic zachęcając do wieczornych spacerów, wydobywają piękno miejskiej architektury, dodają przestrzeni magii. Projekcje na elewacjach z jednej strony w nieszablonowy i przykuwający uwagę sposób przekazują konkretne treści, z drugiej wzbudzają emocje, wprowadzając widza w odświętny nastrój.

Projektory Proietta

Projektory PROIETTA są efektownym, sprawdzonym i przystępnym narzędziem promocji. Zwracają uwagę przechodniów, pozwalają mocno zaistnieć w mediach społecznościowych. W galeriach handlowych stały się bardzo modnym, widocznym z daleka elementem zimowej metamorfozy. W miastach i gminach cieszą oko mieszkańców atrakcyjnymi efektami, przyciągają turystów, stają się punktem charakterystycznym i lokalną atrakcją. Mogą być stosowane i zimą i latem, stanowią doskonałą alternatywę dla dużo kosztowniejszych rozwiązań, takich jak wideomapping.

Projektory Proietta

Zalety projektorów PROIETTA doceniły już nie tylko galerie handlowe czy gminy, które zdecydowały się promować w ten sposób eventy tematyczne, sportowe uroczystości lokalne czy święta narodowe. Coraz częściej po tego typu świetlne rozwiązania sięgają także firmy, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją rangę. Dzięki projektorom, które w nietypowy, przykuwający uwagę sposób mogą zaprezentować swoje logo, oficjalnie otworzyć nową siedzibę, rozświetlić biurowiec czy po prostu zaskoczyć pracowników i urozmaicić firmową imprezę.

Proietta

Uniwersalny, niezwykle prosty w obsłudze, projektor to oryginalne, choć dobrze sprawdzone rozwiązanie. Multidekor oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru, montażu i obsługi projektorów, poparte wieloletnim doświadczeniem.

Zapamiętaj – projektory Proietta to efektowny pokaz świetlny na każdą okazję:

  • Innowacyjny nośnik podczas akcji promocyjnej,
  • Świąteczna atrakcja firmy lub miasta,
  • Przemiana rynku w bajkowy, zachwycający świat,
  • Podkreślenie jubileuszu czy rocznicy,
  • Zaskakująca atrakcja wieczornego eventu,
  • Iluminacja patriotyczna z okazji Święta Niepodległości.

Po więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś:

Piotr Rutkowski

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
tel. kom. +48 797 712 486, p.rutkowski@multidekor.pl