Świetlny ogród Multidekor nominowany do prestiżowej nagrody

Wystartowało głosowanie na najlepsze realizacje 2015 roku w Plebiscycie Polski Krajobraz 2015. Stworzony przez designerów Multidekor Królewski Ogród Światła w Wilanowie został nominowany w kategorii Przestrzeń Publiczna.

Królewski Ogród Światła to urzekające żywą kolorystyką instalacje świetlne, które na stałe już wzrosły w zimowy krajobraz Warszawy. Stały się wyjątkową atrakcją Wilanowa, chętnie odwiedzaną przez turystów z kraju i zagranicy.

W sezonie 2015-2016 możemy podziwiać już IV edycję tego świetlistego Ogrodu. W miejsce uwielbianego przez dzieci Labiryntu Światła pojawiła się zupełnie nowa instalacja o nazwie Magiczny Ogród Króla, którą tworzą ogromne rośliny i zwierzęta 3D. Nowa atrakcja wzbudza zachwyt najmłodszych, przy okazji stając się dla nich niecodzienną lekcją przyrody. Nieustającą popularnością cieszą się również pozostałe świet(l)ne atrakcje: Ogród Wyobraźni oraz Złoty Dziedziniec.

Multidekor zachęca Was do oddawania głosów na Królewski Ogród Światła w Wilanowie w tym plebiscycie. Możecie to zrobić na tej stronie: sztuka-krajobrazu.pl. Po lewej stronie znajduje się formularz, w którym należy wybrać kategorię: przestrzeń publiczna, a następnie znaleźć na liście Królewski Ogród Światła.

Polska_Architektura_XXL_204m

Głosowanie potrwa do 29 lutego 2016 roku. Organizatorem konkursu jest Grupa Sztuka Architektury.