Konkurs „Udekoruj swój Wilanów na Święta”

Lubisz łamać schematy, świetnie rysujesz, a kreatywność to twoje drugie imię? Masz szansę zabłysnąć! Zaprojektuj oryginalną świąteczną dekorację, która rozświetli i ozdobi Wilanów. Do udziału w konkursie zaprasza Burmistrz Dzielnicy Wilanów oraz Multidekor – autor wystawy „Królewski Ogród Światła” w Muzeum Pałacu w Wilanowie, który od ponad dwóch dekad przemienia przestrzenie światłem.

– Chcemy, by to mieszkańcy decydowali o tym, co się dzieje w ich dzielnicy, mieli wpływ na to jak ona wygląda i po prostu dobrze się tu czuli – mówi Ludwik Rakowski, Burmistrz Dzielnicy Wilanów.
– Stąd też pomysł na nasz konkurs. Wierzymy, że taka nietypowa forma pozwoli naszym mieszkańcom przejąć inicjatywę i zachęci, by samemu zaprojektować wzór iluminacji, która w przyszłym roku ozdobi latarnie na ulicy Klimczaka. Do konkursu zapraszamy także najmłodszych mieszkańców Wilanowa, bardzo liczymy na ich kreatywność – dodaje.

Wykonawcą świątecznych dekoracji, przygotowanych na podstawie autorskiego projektu, będzie Multidekor – ekspert w dziedzinie świetlnego designu. – Wilanów to zupełnie niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. Wielokrotnie mieliśmy okazję się o tym przekonać. Od 5 lat tworzymy Królewski Ogród Światła w Pałacu w Wilanowie, w tym roku nasze świetlne dekoracje cieszą też najmłodszych na Plaży Wilanów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy podejmą to wyjątkowe wyzwanie i zaprojektują iluminację, która nada dzielnicy niepowtarzalny świąteczny charakter. Wykonane przez nas na podstawie autorskiego wzoru latarniowce będą jedyną taką ozdobą na świecie – podkreśla Tomasz Podogrocki, prezes Multidekor.

Czasu jest sporo, na projekty świątecznych iluminacji czekamy do 31 stycznia 2019 r. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie http://www.wilanow.pl/ oraz na profilach: Urzędu
Dzielnicy Wilanów na Facebooku oraz Profilu Multidekor. Projekty ozdób w formie plików jpg lub png można nadsyłać na adres mailowy: sekretariat@multidekor.pl lub za pomocą
platformy Facebook.

Osoba, która zaprojektuje zwycięski wzór zostanie ogłoszona do 15 lutego 2019 na oficjalnym profilu firmy Multidekor oraz Urzędu Dzielnicy Wilanów na Facebooku a także na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wilanów.

Autor projektu dokona uroczystej inauguracji iluminacji na ulicy Klimczaka w grudniu 2019 roku. Otrzyma też zaproszenie do największego i najnowocześniejszego centrum produkcji iluminacji w tej części Europy, która znajduje się w Piastowie by zobaczyć, w jaki sposób powstają dekoracje Multidekor. Dodatkową nagrodą będzie też upominek od marki Multidekor w postaci bonu podarunkowego o wartości 1999 zł (brutto) na zakup świątecznych dekoracji.

Materiały do pobrania:
Regulamin konkursu
Zgoda opiekuna
Szablon dekoracji latarniowej